Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o

Admistrator IT

Dołacz do nas jako Adminstarator IT!

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie techniczne i szkolenia pracowników

  • Prace administracyjno-utrzymaniowe w systemach

  • Wybór i zakup sprzętu, oprogramowania i usług teleinformatycznych

  • Konfiguracja sprzętowa i software’owa stanowisk pracowników

  • Raportowanie i obsługa błędów, zgłoszeń pracowników

  • Nadzór nad licencjami oraz bezpieczeństwem informatycznym

  • Administracja lokalnych serwerów Windows 2012 oraz systemów kadrowo-płacowych

  • Uczestnictwo i wsparcie globalnych projektów Kongsberg Maritime

Nasze wymagania:

  • Wiedza z zakresu systemów operacyjnych, sieci LAN oraz Windows Server 2012
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z naszą centralą w Norwegii

To oferujemy:

  • Wspieramy pasje sportowe. U nas możesz strzelać goale, biegać dystanse lub machać rakietką. Masz pomysł? Zgłoś! Być może są wśród nas podobni pasjonaci
  • Dbamy o Twoje zdrowie. Poza prywatną opieką medyczną oraz możliwością przystąpienia do ubezpieczenia na życie, dbamy o Twoje zdrowie poprzez cykliczne programy wellbeing’owe
  • Szanujemy Twój prywatny czas. Potrzebujesz załatwić coś przed rozpoczęciem dnia bądź po prostu lubisz pospać dłużej? Świetnie się składa. Możesz rozpocząć pracę nawet o 9, a do tego z domu (w ramach pracy hybrydowej)
  • Jeśli potrzebujesz wyjść wcześniej z pracy – taka możliwość również istnieje
  • Celebrujemy z Tobą ważne chwile.
  • Jeśli powiększyła Ci się rodzina bądź świętujesz jubileusz pracy, otrzymasz od nas miłą niespodziankę
  • Wzrastaj z firmą. Dofinansujemy Twoje studia, szkolenia, treningi

Świetną atmosferę i kulturę pracy zapewnia fakt, iż:

  • Jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work oraz Great Place To Work dla Millenialsów
  • Jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki
  • Jesteśmy Pracodawcą Pomorza Zachodniego

LINK APLIKACYJNY

Region:

  • zachodniopomorski

Typ pracy:

Stały

Godziny pracy:

W pełnym wymiarze czasu pracy

Dni pracy:

Dzień

Termin składania aplikacji:

2024-10-31

Miejsce:

Szczecin, Polska

Kontakty:

Yurii Romanyshyn

Telefon: +48 539865813

Adres biura:

Kirkegårdsveien 45 3616 Kongsberg